/









Amosfun Kids Graduation Gown and Cap with Tassel Set for Preschool Kindergarten Ceremony, Toddler Academic Bachelor Costume for Photography (Red, 120cm)
Brand: Amosfun★★★★★
★★★★★
4.3|23 ratings
19.99
In Stock
FREE delivery Sunday, April 5 on your first order Or fastest delivery Friday, April 3. Order within 4 hrs 55 mins
About this item
- Complete Graduation Set for Kids
- Breathable & Photogenic Fabric
- Tailored Size 120 (Approx. 5-7 Years)
- Quality Construction & Hidden Zipper
- Beyond the Ceremony
19.99 CA
FREE delivery Sunday, April 5 on your first order Or fastest delivery Friday, April 3. Order within 4 hrs 55 mins
In Stock
Secure transaction
Ships from and sold by Amazon.CA
Amosfun Kids Graduation Gown and Cap with Tassel Set for Preschool Kindergarten Ceremony, Toddler Academic Bachelor Costume for Photography (Red, 120cm)
Product Information
| Manufacturer | Amosfun |
| Place of Business | Shenzhen, Guangdong 518000, CN |
| Part number | 530E18ZPUM38WC6V |
| Item Weight | 170 g |
| Product Dimensions | 23.5 x 23.5 x 1 cm; 170 g |
| Item model number | 530E18ZPUM38WC6V |
| Size | 120cm |
| Colour | Picture 2 |
| Material | cloth |
| Batteries Required? | No |
| Length | 23.5 Centimetres |
| Width | 23.5 Centimetres |
| Height | 1 Centimetres |
| ASIN | B083V2334D |
| Best Sellers Rank | #212,847 in Clothing, Shoes & Accessories (See Top 100 in Clothing, Shoes & Accessories) #2,701 in Uniforms, Work & Safety |
| Date First Available | Jan. 14 2020 |